Bleach

Karakterler

Kurasaki İchigo
Kurasaki İchigo:

15 yaşında,turuncu saçlı bir lise öğrencisidir. Hayaletleri görebilme ve onlara dokunabilme yeteneğine sahiptir. Çok agresif bir yapısı vardır, çoğu insan yüzünden korkmaktadır ^.^'

Kuchiki Rukia
Kuchiki Rukia:

Bir kadın shinigamidir. Güçleri geri gelene kadar İchigo'ya Shinigamiliği öğretmektedir. Düşünmeden hareket etmez. Arkadaşlarına ve ailesine önem veren duygusal bir yapısı vardır.

Inoue Orihime
Inoue Orihime:

3 yıl önce abisini kaybeden çocuksu bir kişiliği olan bir kızdır. İchigo'nun sınıf arkadaşıdır ve ondan kendisine geçen ruh enerjisi sayesinde bazı güçleri oluşmuştur.

Sado Yasutora (Chad)
Sado Yasutora:

İchigo'nun en iyi arkadaşlarından biridir. Çok güçlü bir yapısı vardır ama çok nazik ve iyi kalpli bir insandır. Yardım edebileceği herkesi korur, kollar.

Ishida Uryuu
Ishida Uryuu:

Bir Quincy'dir.İchigo ile tanışana kadar shinigamilere karşı çok kötü duygular beslemektedir. El işlerine doğuştan bir yeteneği vardır. Çok mantıklı ve zekidir,dünyada kalan son Quincy'dir...

* * *

Urahara Kisuke
Urahara:

Dünya'daki shinigamilere eşya satan bir çeşit bakkaldır. Eskiden Soul Socaity'de bir takım kaptanıdır. Bir shinigaminin limitini aşmasının yollarını bulmuştur, fakat bu yollar pek de tekin yollar değildir.. İchigo'nun kendini geliştirmesi için ilk dersleri o vermiştir.

Shihouin Yoruichi
Yoruichi:

Urahara'nın en yakın arkadaşıdır. Dünyadayken genellikle kedi formundadır. Fakat gerçek haliyle çok güçlü bir kadın ninjadır. İchigo'ya kendini geliştirmesi ve bankaisini ortaya çıkarabilmesi için ona ikinci seviye dersi vermiştir.

Kaizo Konpaku (Kon)
Kaizo Konpaku (Kon):

Abarai Renji
Abarai Renji:

Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya:

Hitsugaya Toushirou
Hitsugaya Toushirou:

Zaraki Kenpachi
Zaraki Kenpachi:rei ve Miya tarafından hazırlanmıştır,
Anime ve Manga sitemizin bir bölümüdür.